O NÁS

Kristýna COUFFIN MUDŘÍKOVÁ 🏃‍♀️

+420 607 712 613

ing. arch.


Jean-Marc COUFFIN 🛠

+420 799 517 961

Architekt / Architecte DPLG

Česká komora architektů

Číslo autorizace 96/R

Jean-Marc Couffin Architecte, LinkedIn profile

linkedin

Revit Architecture Certified Professional

Revit CP

« Complexity is great, not complicated »

Náš příběh

Dva studenti architektury…JM se vrací po dvou letech v USA a Quebeku domů do Bretaně…K, nadšená frankofilka, se vydala na Erasmus do Bretaně…


Potkali jsme se ve vstupní hale l’école d’Architecture de Bretagne v Rennes v roce 2003 a od té doby cestujeme spolu…


Po povinném oddiplomování, jsme posílili zbraně v architektonických kancelářích na různých kontinentech. V Singapuru, Viet Namu, Kanadě, Francii i České republice jsme se účastnili projektů a realizací rodinného i kolektivního bydlení, interiérů butiků a restaurací, hotelů s wellness, škol a univerzitních budov, ale také nemocnic, psychiatrických léčeben a domovů důchodců se stacionáři. Nechyběly ani rekonstrukce v historické či industriální zástavbě.


…Po 15 letech intenzivní praxe v multikulturním prostředí a bohatší o tři malé inspirace jsme se usadili ve Zlíně a nabízíme naše služby v češtine, francouzštině či angličtině.

Naše Architektura

Konceptuální, plná vášně a bouřlivých diskuzí při hledání ideálních návrhů, které se co nejvíc přiblíží potřebám a povaze klienta a pomohou mu se dobře rozhodnout ať už po finanční, estetické či ekologické stránce.

Přemýšlivá, snažící se respektovat přírodu a zbytečně nezatěžovat naši unavenou planetu.

Naše +

  • Přírodně a pohodově orientovaná koncepce, zkoušíme domy navrhovat s minimálním, ideálně nulovým dopadem na životní prodtředí.
  • Sehraný tým, který rozumí projektu v celé komplexitě a dokáže ho spravně optimizovat.
  • Posloucháme, trpělivě doprovázíme a rozhodnutí odůvodňujeme.
  • Používáme BIM technologie a máme uznané kompetence v jejich implementaci a managementu.

Notre histoire

Tous les deux architectes de formation, nous nous sommes rencontrés dans le hall de l’école d’Architecture de Bretagne en 2003, l’un revenant en France après une année d’études aux Etats-Unis puis au Québec, l’autre arrivant en France.

Après le passage de diplôme obligé, nous avons fait nos armes sur plusieurs continents, officiant dans plusieurs pays: Singapour, Viet Nam, Canada, France.Les projets d’hôpitaux, de boutiques, d’immeubles d’habitations, de maisons de retraites, d’unités de psychiatrie, de lycée ne nous sont pas inconnus. Nous avons aussi collaboré à des projets d’hôtels et de villas luxueuse, de logements sociaux, de réaménagements d’appartements. Fort de plus de 15 années d’expérience, dans des environnement multiculturels, nous vous offrons nos services que ce soit en français, en anglais et en tchèque.

Notre Architecture

Elle se veut réfléchie, passionnée, répondant aux envies du client tout en l’orientant vers les meilleurs décisions possibles, que ce soit en termes d’investissement, de préoccupations pour l’environnement, de durabilité et d’esthétisme.

Concevoir et construire notre environnement de demain dans le respect d’une nature trop sollicitée.

Nos +

  • Une conception orienté environnement et bien-être, nous tendons à concevoir des bâtiments à impact faible voire nulle sur la nature.
  • Une équipe qui comprend et optimise la complexité d’un projet.
  • Des choix argumentés et un accompagnement attentif
  • Des compétences reconnues dans le domaine du BIM et des technologies numériques